WordPress Kurulum Hizmeti

WordPress Kurulum Hizmeti

WordPress alt yapısı üzerinde tüm kurumsal, bireysel çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her alanda WordPress Uzmanı olarak sizlere en kaliteli şekilde destek vermeye hazırım.

Bana ulaşıp istediğiniz sitenin kategorisini, gerekli detayları bildirdikten sonra anlaşma sağlanır ve hizmeti anında başlatırım.

Dijital dünyanın kendisinin iyiden iyiye hissettirdiği günümüzde internet/web siteleri hayati ihtiyaçlarımızdan biri olarak öne çıkıyor. Web siteleri internet ortamında dolaşıma imkân sağlayan bir nevi arayüz olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de ticari faaliyetler içerisinde olan firmalar ve bireyler için büyük bir gereksinim olma özelliği taşırlar.

Müşterilerime hem web sitesi tasarımları hem de destek yazılımları konusunda önemli hizmetler sunmaktayım.

Hazırlamış olduğum web sitelerinde dünyanın en bilinen ve kullanılan alt yapısı durumunda olan WordPress’i kullanıyorum.

Sektörde profesyonel olarak faaliyetlerimi yürütmekteyim. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunmaktayım.

Responsive tasarımlar vasıtasıyla müşterilerinizin web sitenize erişimleri tüm cihazlar üzerinden kolaylıkla mümkün hale gelmektedir.

WordPress destek ve kurulum hizmetleri konusunda her zaman müşterilerini anlayan çözümler sunmaktayım.

EK ÖZELLİKLER

Sınırsız tema ve eklenti seçeneği

WordPress dünyanın en gelişmiş içerik yönetim sistemidir. Bu yüzden WP altyapısına uygun ve tam entegre olarak çalışan yüzlerce tema ve binlerce eklenti mevcuttur. Web sitenizi geliştirmeniz için gerekli olan tüm eklenti ve temaların kurulumlarını ben yapmaktayım.

SEKTÖRLER

WordPress hangi sektörler için idealdir?

Kurumsal Firmalar

İster lokal olsun isterse online, her kurumsal firmanın bir web sitesine ihtiyacı vardır. İşletmenizi duyurmanın en etkili yolu internet ortamıdır.

Kişisel Bloglar

Eğer hakkında yazmak istediğiniz özel bir konu varsa yada paylaşmak istedikleriniz, bunun için en uygun platform her zaman WordPress’tir.

E-Ticaret Projeleri

Özellikle Instagram butiklerinin olmazsa olmazlarından e-ticaret website kurulum paketleri ile online satışa hemen başlayın.

Emlak & İnşaat

İnşaat projelerinizi yada emlak portföyünüzü müşterilerinize online ortamda göstermek sizlere büyük avantajlar kazandırır.

Magazin Haber Siteleri

Şehir rehberlerinin, magazin sitelerinin ve haber sitelerinin tüm ihtiyaçlarına en uygun çözümler WordPress alt yapısında mevcut!

Diğer Tüm Sektörler

Bu saydığımız sektörlerin dışında, WordPress tüm kurumsal yada kişisel projeler için ideal bir alt yapıya sahiptir.