• Home

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin en çok sorduğu sorular ve yanıtları

Tema Ücretleri Fiyata Dahil mi ?

Evet fiyata dahildir. Ortak çalıştığımız ThemeForest.net ve Elements.envato.com firmasından beğendiğiniz herhangi bir WordPress temanın 100% Türkçe olarak kurulumu tüm paketlerde fiyatlarımıza dahildir. Ortalama tema ücretleri ($45 – 65) civarındadır. Bu iki firma dışında bir çok türk firmasından da istediğiniz temayı seçebilirsiniz.

Çalışmalarda Revizyon Hakkımız Var mıdır?

Evet revizyon hakkınız vardır. Sonuç olarak bir hizmet almaktasınız ve satın aldığınız hizmetin içinize sinmesi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına dilediğiniz kadar revizyon hakkınız mevcuttur. Revizyon haklarınız örnek olarak; logonuzda düzenleme, tema renk ve fontlarında düzenleme, sayfa genişliklerinin düzenlenmesi vs.

Profesyonel SEO Hizmeti Veriyor musunuz?

Profesyonel olarak SEO Hizmeti vermemekteyiz. Fakat gerekli yönlendirmeleri size yapabiliriz. Sağlıklı bir şekilde profesyonel destek almanız için sizi yönlendirebiliriz.

Ne Şekilde Ödeme Kabul Ediyorsunuz ?

Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm hizmetler için kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca banka havalesi / EFT olarakta ödeme kabul etmekteyiz.

Çalışmaları Kaç Gün İçinde Tamamlıyorsunuz ?

Hazırlanacak web sitesinin şekline göre (örnek: e-ticaret ya da blog) çalışmalar 1 ila 5 iş günü arasında sürmektedir. Bu süre sizden istenen evrak ve dokümanların hızlı teslimatına bağlı olarak kısalabilir.

Neden Hosting, Alan Adı ve SSL 1 Yıllık ?

Sizin için yaptığımız tüm çalışmalarda ilk yıl Hosting, Alan adı ve SSL bizim tarafımızdan karşılanmakta. Takip eden yıllarda kendiniz bu hizmetler için ilgili firmalara ödeme yaparak web sitenizin kullanım süresini dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Çalışmalar ile ilgili Rapor Veriyor musunuz?

Evet çalışmalar ile ilgili rapor vermekteyiz. Bu rapor, çalışmanın bitiminden maksimum 1 ila 2 iş günü içinde belirlediğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Çalışmadan Sonra Yardım/Destek Alabilecek miyim?

Evet iş bitiminden sonra yardım ve destek alabileceksiniz. Destek şunları kapsar; sitede oluşabilecek bir hata, tema, WordPress alt yapısı veya herhangi bir eklentinin güncellenmesidir. Destek süreleri paketlere göre değişmektedir, örneğin; başlangıç paketi 3 ay, profesyonel paket 6 ay ve kurumsal paket 1 yıllık destek içermektedir. Opsiyonel olarak bu süre uzatılabilir, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ücret İadesi Talep Edebilir miyim?

Maalesef hayır. Dijital hizmet vermekteyiz ve yapılan işlemler maalesef geri alınamıyor. Bu yüzden siz yapılan çalışmadan memnun kalacağınız ana kadar tüm işlemler tarafımızdan yapılarak sizleri memnun etmek görevimiz.

Sitemi Daha Sonra Nasıl Yöneteceğim?

E-ticaret paketimize özel olarak sitenizin yönetimi, ürün ekleme, sipariş takibi ve benzeri konularda sizlere detaylı videolar çekip gönderiyoruz. Bu sayede web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz. Bunun dışında blog veya kurumsal sitelerinizin yönetimi ile ilgili sizlere uzaktan bağlantı ile tüm detayları gösteriyoruz.